0522782103
שיקום והקמת גינות

שיקום והקמת גינות/גנים

הקמת גינה חדשה? רק אצל אביגדור – גינון ברמה אחרת!

הקמת גינות היא תחום מורכב, אשר כולל פרטים רבים, הן טכניים ופרקטיים והן עיצוביים. ישנם מגוון סוגים של גינות – גינות פרטיות, גינות למוסדות, גנים ציבוריים וכדומה. גם לאחר שישנה גינה קיימת, לעיתים קרובות יש צורך בשיפוץ ובשיקום של הגינה, בעקבות הזנחה או הרס משמעותי. אביגדור – גינות ברמה אחרת מציע שירותים של שיקום והקמת גנים ברמה גבוהה במיוחד, ליצירה של גינות חדשות ויפהפיות בכל מקום, מגינות פרטיות ועד גנים ציבוריים.

שיקום והקמת גינות

התחום של שיקום והקמת גינות הוא תחום מורכב, שלא כל אחד יכול לבצע. על מנת להקים גן המכיל צמחייה, יש צורך בידע מקצועי נרחב, אשר כולל ידע על סוגי צמחים המתאימים לגינות והתנאים הדרושים לגידול שלהם, צרכי השקיה שונים ואפשרויות השקיה בשטח, ידע עיצובי של שילובי צבעים, שילובי גובה וכדומה, תכנון זמני פריחה של הצמחים, וכן הלאה והלאה. על מנת להקים גינה חדשה יש צורך להכין תשתית מתאימה לגינה, עם אדמה מסוג מתאים, גידור יעיל, סילוק של אבנים ועשבים שוטים, ופעולות רבות נוספות. לצורך שיקום של גנה יש לדעת כיצד לאמוד את הנזקים הקיימים בגינה, וכיצד ניתן לתקן אותם. לעיתים ניקוי והשקיה מתאימה עשויים להיות הפעולות הנדרשות היחידות לשיקום הגינה, ואילו בפעמים אחרות יש צורך בעבודות נרחבות של ניכוש, עיצוב מחדש, שתילת צמחים חדשים ועוד, על מנת לשוות לגינה מראה נאה ומחודש.

אביגדור – גינון ברמה אחרת

אביגדור – גינון ברמה אחרת מציע לכם שירות של שיקום והקמת גינות מכל הסוגים, החל מגינות ביתיות קטנות ועד לגנים גדולים ונרחבים. אצל אביגדור – גינון ברמה אחרת תקבלו יחס אישי וממוקד לצרכים הספציפיים שלכם, וכמובן עבודה מקצועית בכל חלקי ההקמה או השיקום של הגינה – הן בנושאים הטכניים והן בנושאים העיצוביים, כדי שהגינה שאותה אתם מקימים או משקמים תהיה, בסופו של דבר, מושלמת, בדיוק כמו שרציתם.

מחפשים מישהו שיבצע עבורכם שיקום והקמת גנים? פנו עוד היום לאביגדור – גינון ברמה אחרת, ותיהנו מעבודה מקצועית במיוחד וממחירים נוחים.  • צור קשר
  • שלח
  • הרשמו לניוזלייטר שלנו