0522782103
דקים,דשא סינטטי ותאורת גן

דקים,דשא סינטטי ותאורת גן לגינה או לגן

אבזרים לעיצוב הגינה רוכשים רק אצל אביגדור – גינון ברמה אחרת.

כאשר יוצרים ומעצבים גינה, לא די בצמחים עצמם על מנת ליצור גינה יפה ומעוצבת. ישנם גם אבזרים נלווים אשר יוצרים את העיצוב של הגינה וגם הופכים אותה לשימושית – כמו למשל דקים, דשא סינטטי, תאורת גן וכדומה. אצל אביגדור – גינון ברמה אחרת תוכלו למצוא את כל המוצרים הללו, באיכות גבוהה ובמחירים משתלמים, תוך שירות אישי, אדיב ומסור במיוחד.

אביגדור – גינון ברמה אחרת

אביגדור – גינון ברמה אחרת מציע מגוון שירותים הקשורים לגינון, החל מן ההקמה של הגינה בפעם הראשונה, דרך הטיפול והתחזוקה של הגינה, ועד לשיקום של גינות עזובות. אביגדור – גינון ברמה אחרת משווק, כאמור, מוצרים נלווים אשר דרושים מאד להקמה של גינות יפות ומעוצבות. הנה פירוט קצר על האבזרים השונים:

דקים

דקים הם רצפות עץ מיוחדות לגינות מכל הסוגים. דקים מהווים משטח שנוח ללכת עליו, והן מוסיפים רבות גם לעיצוב של הגינה. אנו משווקים דקים ממגוון סוגי עצים, כמו אורן, איפאה ועוד, ומסייעים לכם להתאים את סוד הדקים לצרכים האישיים שלכם, כדי שהדקים יחזיקו מעמד לאורך זמן רב ללא תקלות.

דשא סינטטי

דשא סינטטי הוא פתרון מצוין למי שמעוניין בגינה ירוקה ויפה, אך גם מעוניין לחסוך במים ו/ו בעבודות התחזוקה הנדרשות לדשא אמיתי. דשא סינטטי מתאים מאד לגינות מוצלות, שבהן דשא אמיתי אינו יכול לצמוח. אנו מציעים מרבדים של דשא סינטטי מסוגים שונים, ומתאימים עבורכם את המרבדים הטובים ביותר עבורכם.

תאורת גן

תאורת גן שונה לחלוטין מתאורה פנימית של בית. ישנה תאורת גן רחבה, אשר מאירה חלקים גדולים של הגינה, ולעומתה תאורת גן ממוקדת, אשר מאירה ומדגישה חלקים מסוימים של הגינה. שילוב של שני סוגי התאורה הללו יוצר מראה ייחודי ומעוצב לגינה, מדגיש את החלקים השונים של הגינה ומוסיף רבות ליופי שלה בשעות הלילה.

זקוקים לאבזרים לגינה או לגן? פנו עוד היום לאביגדור – גינון ברמה אחרת, ותיהנו ממגוון מוצרים שימושיים ומעוצבים, אשר יסייעו לכם בבנייה של גינה יפהפייה.  • צור קשר
  • שלח
  • הרשמו לניוזלייטר שלנו